Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, '' was given in /sata1/home/users/mykolaj/www/www.mykolaj.lviv.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
Церква Миколая, Львів
Запитання священику

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

    Сьогодні четвер, 23 листопада 2017 р.Б.

Перша Сповідь та урочисте Святе Причастя у Княжому храмі свт. Миколая міста Львова

Опублікував о. Петро Політило в Вівторок, 9 червня 2015 р.Б.
в категорії Публікації

31 травня 2015 року в день  Святої П’ятидесятниці у храмі святителя Миколая в місті Львові відбулася Перша Сповідь та урочисте Святе Причастя дітей третього класу СШ №87 м. Львова.

Щоб свідомо приступити до Першої Святої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, маленькі віряни ретельно готувалися, під керівництвом клірика храму свт. Миколая о. Андрія Дуди.

Діти увійшли у храм і стали на дорогу служіння Богові, прийнявши Тайну Покаяння та Тайну Євхаристії, обіцявши йти стежинами правди.

З входом дітей радіє храм Господній, радіють ангели й люди.

Перша сповідь дитини- дуже важлива подія в житті сім’ї. З найменшого віку батьки виховують у дітях відповідальність за свої вчинки, навчають їх не боятися визнавати помилки. Приходить момент, коли дитина вже усвідомлює різницю між добром і злом, правдою та неправдою. І тоді настає час, коли батьки турбуються про те, щоб приготувати їх до першої сповіді та урочистого Святого Причастя. Підготовка до тайни сповіді- це своєрідне навчання дитини відповідальності перед Богом-  нашим Небесним Батьком. Перед першою сповіддю діти проходять науку, вивчають катехизм, правди віри, у яких йдеться про те, яким має бути християнин.

Дітки приступили до своєї найпершої у житті тайни Покаяння. Вони вперше у святій Сповіді пригорнулися до нашого люблячого, милосердного Небесного Отця. Вони зробили перші кроки в дорослому житті християнина. У Таїнстві відбувається безпосередня реальна зустріч дитини з Богом, де Господь- знавець їхніх дитячих сердець, прощає щиро розкаяні гріхи.

Святе Таїнство Євхаристії є найкращим даром, який нам залишив Христос. «Хто їсть Мою Плоть і п’є Мою Кров, в Мені перебуває і Я в ньому» (Ін.6:56) Через Євхаристію Христос перебуває між нами і в нас, супроводжує нас на всіх дорогах нашого життя. Перше причастя- це мить, яка закарбовується у серці на ціле життя, це хвилина яка дарує радість життя, це миттєвість яка веде нас до неба..

Після Святої Літургії настоятель храму отець Володимир Хрептак привітав дітей з великим днем у їхньому житті, побажав, щоб День Урочистого Святого Причастя назавжди закарбувався в їхніх серцях і ніколи не стерся з пам’яті; щоб діти росли чемними, розумними, освіченими, ніколи не засмучували батьків і приносили рідним тільки радість, заохотив і батьків  завжди бути для своїх дітей прикладом у християнській вірі.

Після Служби Божої діти, які приступили вперше до Урочистого Святого Причастя, з рук о. Андрія Дуди отримали Пам’ятки Першої Святої Сповіді і Урочистого Святого Причастя на згадку про визначний у своєму житті день.

Тут йдеться про: , , ,

Поки що немає думок